Hemingway Bar Praha - Koktejlový bar v Praze

Podnik inspirovaný Ernestem Hemingwayem, jakožto jedním z nejznámějších barových milovníků, který proslavil nejeden koktejl. Sám inovoval známé receptury, a proto se dodnes na světových barech připravují koktejly jako Hemingway Daiquiri či verze Papa Doble. Lidé jeho barový život spojují výhradně s Kubou, což není správné.

Ano, bary jako La Bodequita a El Floridita založily svůj věhlas na jeho dávné a časté přítomnosti v těchto podnicích, ale on miloval dobré bary a drinky po celém světě. Na Floridě to byl třeba Sloppy Joe’s Bar nebo v Paříži Harry’s Bar.

Hemingway bar v Praze se do značné míry věnuje jeho oblíbeným destilátům, Absinthu, Rumům a Champagne.

Nabídku absintů v Hemingway baru najdete rozhodně pestrou a to včetně limitované edice Hemingway Absintu. Ten pro náš bar destiluje Martin Žufánek. Disponujeme i velmi vzácnými replikami těch nejlepších absinthů, které kdy byly vyrobeny. Tento ušlechtilý destilát podáváme tradiční cestou. Hosté jsou velmi překvapeni z toho, jaká všeobecná neznalost o Absinthu koluje.

S nabídkou rumů je na tom náš bar také poměrně slušně. K dnešnímu dni evidujeme více než dvě stě druhů rumů.

A do třetice výběr nejušlechtilejších šumivých vín, což jsou vína z oblasti Champagne, jsme založili nejen na věhlasných a velkých značkách, ale máte zde možnost ochutnat i velmi malé producenty.

Co je ale rozhodně doménou Hemingway baru, jsou prvotřídní koktejly, které jsou připravovány výhradně z prémiových a ultra prémiových produktů a čerstvých ovocných šťáv. Náš hlavní zájem je, abychom v nápojové gastronomii dokázali maximum. Starat se o Vás budou velmi zkušení barmani, kteří Vám poskytnou maximální servis. Stále se snažíme objevovat nové a nové věci a znalosti o produktech si rozšiřujeme stále dál.

Hemingway Bar – fine mixology and luxury spirits


Rozhodně ochutnejte: Becher Butter Sour
Becherovka Original infuzovaná máslem Ghee s čerstvou citrónovou šťávou, bílkem a cukrovým sirupem. Drink se servíruje s pomerančovým chipsem.


Více

Otevírací doba

Pondělí 17:00-01:00
Úterý 17:00-01:00
Středa 17:00-01:00
Čtvrtek 17:00-01:00
Pátek 17:00-02:00
Sobota 19:00-02:00
Neděle 19:00-01:00

Hemingway Bar Praha

Karolíny Světlé 26
Praha 1

Mapa

Hemingway Bar Eshop

Rezervace

Rezervace ONLINE

nebo telefonicky
+420 773 974 764

Naše nabídka

Mapa